צחוק הוא התרופה הטובה ביותר

בידור הוא חלק בלתי נפרד וחשוב בחיי היום יום שלנו. הקומדיה בפרט (למשל מופעי סטנדאפ, מופעי בידור, סרטונים מצחיקים שאנחנו רואים ברצף ובינג' של סדרת קומדיה טובה). המשותף לכל אלה הוא בעיקר ההשפעה עלינו – הצחוק.

אז למה צחוק חשוב לנו?

היתרונות של תחום הבידור רבים ובעיקרם נובעים מהצחוקים שמגיעים איתו. לא סתם אנחנו קונים כרטיסים להופעות המצחיקות בעיר, למופעי הסטנדאפ של האומנים שהכי מצחיקים אותנו וצופים בסרטון אחרי סרטון שהעלו לרשת בלי לשים לב שהזמן עובר. היתרון האחרון הוא גם שמאפשר לקומדיה ולבידור לעסוק בנושאים הכי רגישים שלנו, בנושאים שיותר קשה לעסוק בהם ביום יום – מבלי לעורר כעס וזעם מצד הצופים.

כך הופך תחום הבידור ומופעי הסטנדאפ לתחום שהוא בעיקר מצחיק – אך גם חשוב. כי הוא מעלה על סדר היום בצורה מאוד אלגנטית נושאים חמים, נושאים שבוערים אצלנו בחברה ואת כל המחשבות של כולנו, שרובנו פשוט לא מעזים לדבר עליהם.

סטנדאפיסט או קומיקאי טוב בהחלט יכול לרכוש את המיומנות הזו מלידה, אך חלקם גם לומדים ומשתבחים עם הזמן תוך כדי קריאת הקהל והבנה של מה שהקהל אוהב ומה מדבר אליו. ההבנה הזו היא שמגירה אומן טוב שמחובר אל הקהל שלו והיא חשובה מאוד על מנת להבטיח את הצלחת המופע של אותו אומן.

לא רק מצחיק וכיף – גם בריא!

לצחוק כמובן יתרונות בריאותיים! החשוב מביניהם הוא הפחתת לחץ וחרדה (במציאות לחוצה כמו שלנו, מי יסרב לשעת מופע סטנדאפ שתפחית משמעותית את מפלס הלחץ והחרדה שלנו – מבלי שנצטרך להתאמץ או להיאבק בהם באופן טבעי ועל ידי שחרור של ההורמונים הבריאותיים הכי מרגיעים שלנו בגוף). הצחוק משחרר אנדרופינים, משפר את ייצור הנוגדים המגנים על תאים בגוף שלנו מפני זיהומים ומחלות, משפר את מערכת החיסון שלנו ועוד.

רובכם ודאי ישבתם במופע סטנדאפ והרגשתם שכל הגוף שלכם צוחק ופעיל ביחד אתכם, חלקכם ודאי הרגישו ששרירי הפנים והבטן כבר כואבים מרוב צחוק – אז זהו, שאם תצחקו בקביעות – הסרעפת שלכם ביחד עם שאר שרירי הגוף הרלוונטיים, מתאמנים! אגב, גם הלב שלנו מושפע לטובה מהצחוק.

יש דבר כזה "יותר מדי צחוק"? כנראה שלא.

כשאנשים צוחקים הרבה – הם באופן טבעי מתחברים יותר לסביבה ומשפרים תחושות חיוביות – זו הסיבה שצחוק גם משפר יחסי עבודה ויוצר סביבת עבודה טובה יותר!

 

לגולדה הופעות ותוכן מספר אומני סטנדאפ ובידור – מופע סטנדאפ קורע מצחוק ממש בהישג יד!

אם אתם רוצים להפוך את האירוע הבא שלכם, לאירוע יוצא דופן (וגם בריא), שיחבר בין העובדים והצוות וישרה אווירה נעימה וחיובית – אנחנו מחכים לשמוע מכם ולעזור לכם לשרד את האירוע הבא עם מופע סטנדאפ של אחד מהכוכבים של גולדה 🙂

מופעי סטנדאפ של גולדה הופעות ותוכן לאירועים: נויה מנדל, צחי חזןחיים אלמקיס, מני מלכהמיטל אבנילירית בלבןנויה מנדל

ואם אין לכם אירוע קרוב ובכל זאת בא לכם להינות מכל היתרונות שסיפרנו לכם עליהם אתם יכולים להתעדכן בהופעות של האומנים שלנו לקהל הרחב כאן: לוח הופעות 

דילוג לתוכן